.

.

Centechia Pc VGA Erkek S-Video 3 RCA Kadın Kompozit Av Tv Out Adaptör Kablosu Bilgisayar Aksesuarları Dönüştürücü dizüstü Siyah

Centechia Pc VGA Erkek S-Video 3 RCA Kadın Kompozit Av Tv Out Adaptör Kablosu Bilgisayar Aksesuarları Dönüştürücü dizüstü Siyah

Müşteriyi severim:

₺ 2.46 -5 %
₺ 2.59
Ürünün miktarı
Varolan

yüksek kaliteli kablo VGA dönüştürmek için S-video/RCA AV Sinyali
standart VGA konnektörü 15 Pin erkek x 1
S-Video mini 4-pin kadın x 1
RCA Kompozit kadın x 1
A/V kadın x 2
günlük yaşam için büyük bir aksesuar
daha fazla kendinizi yormayın, anında satın!
renk : siyah
kablo uzunluğu : yaklaşık 17 cm
arayüz : bir ucu VGA 15pin erkek liman, 4 port ayrılmıştır (S-video dişi port + RCA kompozit kadın port)
destek VGA S-Video, kompozit video terminali ' ın adanmış grafik kartı. bu kablo her grafik kartı ile uyumlu olabilir değil, yani ilk satın almadan önce düşünün lütfen.
1 adaptör kablosu G400 olduğunu, NV6 serisi vb grafik kartları üzerinde corollary ekipmanları, destek VGA S sinyali veya AV sinyal içine sinyal dönüştürme. grafik kartı olmadan kompozit S-Video veya video ile kullanılabilir yetenekleri bağımsız terminal TV bağlanırken ama kromatik sapmaları fonksiyonu elde edemez.
2 Zaman bir TV dizüstü veya masaüstü bilgisayar ile bağlanır, grafik kartı çoklu giriş vardır can doğrudan ayrı displayer ve TV ile bağlayın. bir S terminalleri vardır S kablosu grafik kartı iken ile bağlanabilir ki sadece sinyal VGA çıkışı video çıkışı vardır gerçekleştirmek için bu bağlantı kablosu ile bağlı olması gerekir TV ekran. minimum gereksinimi vardır sizin grafik kartı gerekir olduğunu televizyon (TV) çıkış fonksiyonu. bu özellik sizin grafik kartı özellikleri görülebilir.
not : sıradan televizyon mutlaka ihtiyaç dönüşüm bir bilgisayar grafik kartı TV çıkışı fonksiyonu destekleyen normal bir TV bağlamak için ekran. bilgisayar grafik kartı desteklemiyor bu yeteneği çalışmıyor. masaüstü bilgisayar veya dizüstü harici VGA ile TV connetcs olduğunu yapar anlamına gelmez grafik kartı sıradan AV TV çıkışı destekleyebilir. (bilgisayar ortak AV sinyal VGA sinyal farklıdır, bu bir zorunluluktur ki grafik kartı dönüşüm yeteneği vardır. grafik kartı hiçbir dönüşüm fonksiyonu normal çalışamaz vardır sürece sadece çip dönüştürücü ile.)
bu kullanımını gerektirir grafik kartları ile TV kablosu (TV) çıkış fonksiyonu, böyle fonksiyonu kullanamazsınız, lütfen not. (tipik iki görüntüler, bir ucu ekran, diğer ucunu TV çıkışı, hangi görülebilir ekran özellikleri)
önemli Not : bu ürün sadece adaptörü iletim fonksiyonu vardır! bu hat AV VGA fonksiyonu desteklemiyor
1 x Adaptör kablosu

Ürün verisi

uzunluk:
< =0.5m
Marka Adı:
centechia
cinsiyet:
Erkek-Kadın
Bağlayıcı bir:
VGA
Bağlayıcı B:
VGA
Tipi:
AV Kabloları
uygulama:
monitor
paketleme:
çoklu torbada
Koruyucu:
Non -Ekranlı
paket:
Hayır
bohça:
paket 1
özellik:
Hiçbiri
Model Numarası:
K0350
dış Çap:
0.5
Gender:
Male-Female
Type:
Twisted Pair
Connector Type:
RCA
Connector Color:
black

En İyi Kalifiye Kategori