.

.

8 hatta Komik Silikon Çikolata Kalıp Silikon buz kafes Yaratıcı Pudian buz kalıp aroma kalıp

8 hatta Komik Silikon Çikolata Kalıp Silikon buz kafes Yaratıcı Pudian buz kalıp aroma kalıp

Müşteriyi severim:

₺ 0.79 -5 %
₺ 0.83
Ürünün miktarı
Varolan

& #12304; Adı & #12305; : Silikon çikolata kalıp & #12304; Şekil & #12305; : Komik poo & #12304; Boyutu & #12305; : 16.8*9.8*1.8 cm & #12304; Ağırlık & #12305; : 45g & #12304; Malzeme & #12305; : yeni çevre dostu malzemeler, oda sıcaklığında ısıya dayanıklı 240 derece eksi 60 derece silikon.
silikon kalıp temizleme ve bakım   1. ilk kullanımdan Önce, su veya deterjan ile yıkanabilir yüzey toz kaldırmak. kalıp pişirme için kullanılan, küçük bir miktar tereyağı kalıp içinde uygulanabilir. kalıp kullanırken, eğer boş yuva boş tank su eklenebilir, yasaklamak için hava yakma.   her kullanımdan 2. after, seyreltilmiş deterjan sıvı batırılmış olabilir 10-30 dakika, temizlerken yumuşak bir kumaş ile temizlik, kaba temizleme topları ve diğer öğeleri kullanmayın temizlemek için, kalıp zarar önlemek amacıyla kaynaklanan çizikler. temizlik sonra, kuru lütfen, yerleştirilen saklama kutusu, silika jel elektrostatik reaksiyonu itibaren, minik parçacıklar ve toz hava adsorbe olacak, uzun süreli sigara kullanımı, doğrudan maruz hava önlemek.   3. the Için fırın, fırın ortasında yerleştirmek için emin olun, ve ısıtma tüp yaklaşık 10 cm mesafe korumak, ve fırın duvar tutmak mesafesi 5 cm, kalıp sıcaklık zarar olmayacak şekilde.   4. part kalıp bir boşluk vardır bu sefer fabrika kesim açıklıklar vardır, alıcılar sıyırma kolaydır. eğer kesmeyin, soyulmuş olamaz. kullanımda, iyi kesi, sarılmış plastik wrap veya lastik bant döküldükten sonra sıvı içine olabilir     silikon kalıp Özellikleri :   1. silika jel Silikon Silikon ana bileşenidir, mevcut bir kum, taş, kristal doğal maddeler. değil lastik Kauçuk, nor plastik Plastik! silikon sahilde bir taş olduğunu, düşük karbonlu çevre koruma.
2. Silika jel ile yüksek esneklik, korozyon direnci, uygun sıcaklık, pişirme için uygundur, pişirme, gıda ile doğrudan temas en iyi hammadde olduğunu, ve basit ve pratik.3. test Yoluyla, sağlık, doğal anti-bakteriyel, bakteri ve mantarların üreme önleyebilir. bu nedenle, bebek malzemeleri, tıbbi malzemeleri, silikon ürünleri çok sayıda. gibi : emzikler, silikon plastik ve benzeri.4. geri dönüştürülebilir, dayanıklı, düşük enerji tüketimi.5. istikrarlı mekanik yapının özellikleri Vardır, hangi aşırı direnç sıcaklık vardır, geniş sıcaklık aralığı. eksi 40 derece düşük sıcaklık, maksimum sıcaklık 230 derece, donma tarafından of üniforma ısı.6. temizlik maddesi ve diğer türleri Ile aşındırıcı maddeler ve korozyon direnci ve kolay temiz.7. After kullanımı, herhangi bir malzeme kalıp sopa olmaz.

Ürün verisi

renk:
random
Tipi:
Kek Araçları
belgeleme:
CIQ
Model Numarası:
1
malzeme:
Silikon
özellik:
Çevre Dostu
Kek Araçları Türü:
Kalıplar
Colour:
random
size:
16.8 * 9.8 * 1.8 cm

En İyi Kalifiye Kategori