.

.

Gigabit Ethernet Adaptörü için Thunderbolt A1433, OK test

Gigabit Ethernet Adaptörü için Thunderbolt A1433, OK test

Müşteriyi severim:

₺ 17.96 -5 %
₺ 18.90
Ürünün miktarı
Varolan

!!! SATıN ALMADAN ÖNCE COMPATIBILITY GÖR LÜTFEN!!! Macomputer Thunderbolt portuna bağlanır ve bir sağlar RJ-45 portu destekleyen 10/100/1000 BASE-T ağları.
ürün Bilgileri Gigabit Ethernet Adaptörü Thunderbolt sağlar kolayca yüksek performanslı Gigabit Ethernet ağ bağlanmak. küçük ve kompakt, Macomputer Thunderbolt portuna bağlanır ve bir sağlar RJ-45 portu destekleyen 10/100/1000 BASE-T ağları. sistem Gereksinimleri OS X v10.7.4 veya üstü Thunderbolt donanımlı Macomputer! durum : Kullanılan/Test Iyi, Mayıs çevirmek nedeniyle bazı çizikler var.
daha fazla detay için resim bakınız mağazamıza hoşgeldiniz! bizim dükkan toptancılık ve perakende orijinal M Aksesuarları konusunda uzmanlaşmış, bizim ekleyebilirsiniz eğer biz minnettar mağaza () 3.add. sol yan tıklayın web sayfasının alt kısmında, resim olarak : biz içtenlikle uzun vadeli bir ortaklık arıyoruz dünyanın her yerinden. toplu alım gereklidir veya herhangi bir öğe aranacak yapamıyorsanız, mesaj göndermek için çekinmeyin.gibi basit ve kolay satın alma yapmak için mümkün olduğunca, aşağıda listelenen mağaza kurallar bakınız : nakliyedikkatle teslimat adresi kontrol edin, sipariş tamamlandı eğer değiştirilemez.ortalama teslimat süresi referans aliexpress ÜST 30 ülkeler : uluslararası Alıcılar-Lütfen Dikkatİthalat vergileri, vergiler ve harçlar madde fiyat veya nakliye ücretleri dahil değildir. bu ücretleri alıcılar tarafından kaplanmış olmalıdır.ülkenin gümrük ofisi ile kontrol edin bilmek ne bu ek maliyetler teklifine/buying.bu suçlamalar normalde teslim navlun tarafından toplanan (kargo) şirket veya madde almak zaman-do değil öğeyi kabul reddetme nedeniyle ek nakliye ücretleri.biz daha düşük değerler öğeyi işaretlemek olmaz onun orijinal değeri veya gibi öğeleri işaretlemek " hediyeler "-böyle ÇIN ve Uluslararası hükümet düzenlemeleri yasaklamak yürütmektedir.öğe Kabulöğe kontrol etmek paketini açmak lütfen tam olarak satın aldığınız biri olarak aynı posta işçilerin önünde. tutarsız ise, bir fotoğraf çekmek veya video ve kayıt olarak her iki tarafın imzası ilgili kanıt. daha sonra, müzakere etmek satıcıya bir e-posta göndermek. adınızı imzalamadan üzerine, demektir düşünün hattı üzerinde öğe açıklama tam olarak aynı olduğunu.erken onay kabul ettikten sonra öğe.garanti & İade Politikası1. Please kontrol ve test hemen ürünü aldıktan sonra,teslim tarihinden itibaren 30 Gün.2. Please herhangi bir fonksiyonel sorunları durumunda derhal satıcıyla irtibata : 2.1 Lütfen ürün satıcıya geri göndermek durumunda herhangi bir kalite sorunu, alıcı tarafından ödenen navlun ile.arızalı ürün aldıktan sonra, satıcı davranış testi olacak herhangi bir kalite sorunu olup olmadığını teyit etmek için.

Ürün verisi

Kablo uzunluğu:
1
tip:
Dada Aktarım Kablosu
Marka Adı:
CNDTFF
Model Numarası:
A1433
ürünleri Durum:
Stok

En İyi Kalifiye Kategori